2018. augusztus 21. kedd - Sámuel, Hajna napja van - holnap Menyhért, Mirjam napja lesz.

A 2015/2016-os tanév versenyeredményei megtekinthetőek PDF formátumban ITT!

A 2016/2017-es tanév versenyeredményei megtekinthetőek PDF formátumban ITT!

 

A 2017/2018-as tanév versenyeredményei (folyamatosan frissül):

Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei forduló:
4. osztály csapata 30. hely

Sánta Dorka Bodza
Horváth Kevin
Sztricsaka Tamás
Sáfián Benedek

Felkészítő: Drienyovszki Pálné


6. osztály csapata 16. hely

Krajcsó Emese Judit
Szferle Veronika Hanna
Lukács Tímea
Magyar Zsanett

7. osztály csapata 12. hely

Hankó Noémi
Hollósi Rózsa
Fazekas Péter
Dohányos Máté

Felkészítő: Caimacan Mircea


Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata és az Egészséges Városok Magyar Nyelvű Szövetsége
„Egészséges ember” rajzpályázat

Horváth Rajmund 2. osztály 3. hely

Felkészítő: Dr. Kocsisné Havasi Katalin


Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny
körzeti forduló:

8. osztály csapata 17. hely

Filó Krisztina
Csatári Réka
Kígyósi Nikolett
Vantara Tímea

7. osztály I. csapata 30. hely

Bálint József
Dohámyos Máté
Fazekas Péter
Lischka Áron

7. osztály II. csapata 33. hely

Hankó Noémi
Hollósi Rózsa Judit
Kovács Emese
Sajben Szandra Mária

Felkészítő: Mácsai Attiláné

 
TELC Megyei Angol Verseny:

Pálfi Levente 7. osztály 6. hely

Felkészítő: Puskás György


Dugonics András Matematika Verseny
1. forduló továbbjutói:

5. osztály

Bálint Benjamin        

6. osztály

Krajcsó Emese Judit
Kanalas Márk
Lukács Tímea
Magyar Zsanett
Goda Bálint

7. osztály

Fazekas Péter
Dohányos Máté
Kovács Emese

8. osztály

Filó Krisztina
Földi Márk

Felkészítő: Caimacan Mircea


Előre Úszó Klub
házi verseny:

Fischer Kinga 50 méteres mellúszás 5. hely


Szent Gellért Alkotó és rajzpályázat:

Szilágyi Olívia Mercédesz 3. osztály díjazott

Felkészítő: Dr. Kocsisné Havasi Katalin


XII. Országos Ifjúsági Népi Kézműves Pályázat
ügyes kezek szakkör díjazottak:

Kovács Molli, Szferle Veronika,
Hergott Lilla, Zsákai Tünde,
Kenderesi Blanka, Haraszti Nikolett

Felkészítő: Dr. Illés Károlyné


Békéscsabai Ifjúsági Kolbászgyúró verseny:

3. osztály 2. hely

Felkészítő: Bódiné Bazsó Tünde és Dr. Kocsisné Havasi Katalin


XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny
területi selejtezőn:

Bálint Benjamin 5. osztály továbbjutott az országos versenyre


WT Taekwondo Országos Bajnokság:

Fajzi Dániel 5. osztály 2. hely


Gyulai Római Katolikus Gimnázium „Utazz velünk” angol nyelvi verseny

7. osztály csapata 1. hely:

Hankó Noémi
Frankó Árpád
Lischka Áron

Felkészítő: Puskás György


Ökumenikus Advent XI. Karácsonyfa díszítő verseny:

5. osztály csapata különdíj:

Csapatvezető: Mácsai Attiláné


Esztergomi Csapatbajnokságon:
Spartacus Birkózó Egyesület tagjaként

Laczkó Petra 5. osztály 9. hely


TIT Megyei Történelemverseny
I. forduló:

Bálint Benjamin 5. osztály 2. hely
Fekete Gergely 6. osztály 2. hely
Magyar Zsanett 6. osztály 2. hely
Dohányos Máté 7. osztály 1. hely
Csatári Réka 8. osztály 1. hely
Filó Krisztina 8. osztály 1. hely
Villám Dániel 8. osztály 2. hely

Felkészítő: Braunné Fodor Zsuzsanna


Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny:

Filó Krisztina 8. osztály megyei fordulóba jutott

Felkészítő: Mácsai Attiláné

 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei forduló:

Vasas Attila 2. osztály 2. hely - megy az országosra

Felkészítő: Fischerné Bene Krisztina

Vasas Márk 3. osztály 13. hely

Felkészítő: Bódiné Bazsó Tünde

Dohányos Máté 7. osztály 10. hely

Felkészítő: Caimacan Mircea


Közlekedési rajzpályázat:

Csősz Mihály 2. osztály díjazott

Felkészítő: Fischerné Bene Krisztina


XXVIII. Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny:

Filó Krisztina 8. osztály 2. fordulóba jutott
Földi Márk 8. osztály 2. fordulóba jutott

Felkészítő: Caimacan Mircea