2017. augusztus 24. csütörtök - Bertalan napja van - holnap Lajos, Patrícia napja lesz.

A 2015/2016-os tanév versenyeredményei megtekinthetőek PDF formátumban ITT!

A 2016/2017-es tanév versenyeredményei (folyamatosan frissül):

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló:

18. hely - 6. osztály csapata:
Hollósi Rózsa
Dohányos Máté
Fazekas Péter
Kovács Emese

20. hely - 5. osztály csapata:
Krajcsó Emese
Földi Dóra
Goda Bálint
Sáfián Erik

23. hely - 8. osztály csapata:
Krajcsó Réka
Domokos Krisztián
Laurinyecz Lili
Dóczi Alícia

Felkészítő: Caimacan Mircea

46. hely - 4. osztály csapata:
Bálint Benjamin
Dankó Gergő
Szendy Norbert
Vasas András

Felkészítő: Goda Sándorné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló:

7. hely - 8. osztály csapata:
Krajcsó Réka
Fekete Fanni
Vaszi Tünde
Domokos Krisztián

23. hely - 6. osztály csapata:
Dohányos Máté
Hankó Noémi
Hollósi Rózsa
Zsiga Ella

25. hely - 7. osztály csapata:
Csatári Réka
Filó Krisztina
Kígyósi Nikoletta
Vantara Tímea

Felkészítő: Mácsai Attiláné

Gyulai Római Katolikus Gimnázium „Utazz velünk” kompetencia alapú idegen nyelvi versenye:

1. hely - 5. osztály csapata:
Hankó Noémi
Lischka Áron
Pálfi Levente

2. hely - 8. osztály csapata:
Leszkó Attila
Szűcs Patrik
Kovács Zsombor                 

Felkészítő: Puskás György

TELC Megyei Angol Verseny:

12. hely - 8. osztály: Szűcs Patrik

 Felkészítő: Puskás György

Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulójára Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata és ’56-os Emlékbizottsága által meghirdetett „ A szabadság ott van, ahol megszűnik a félelem” emlékkiállítás pályázatán

iskolánk 2. helyezett lett

A kiállítást készítette: Braunné Fodor Zsuzsanna

Katolikus Iskolák közötti Dugonics András Matematika Versenye:
a második fordulóba jutott

5. osztályból:
Sáfián Erik
Magyar Zsanett
Lukács Tímea
Földi Dóra

6. osztályból:
Dohányos Máté

7. osztályból:
Filó Krisztina

8. osztályból:
Krajcsó Réka
Domokos Krisztián
Vaszi Tünde

Felkészítő: Caimacan Mircea

Jaminai karácsonyfa díszítő verseny:

- 1. hely „ Esthajnalcsillag”, az 5. osztály csapata

Felkészítő: Ábelovszkiné Gyurján Erika

- 2. hely „ Savio angyalai”, a 8. osztály és testvéreik csapata

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny:

- a megyei fordulóba jutottak:
- 5. osztályból Magyar Zsanett
- 6. osztályból Dohányos Máté
- 7. osztályból Filó Krisztina

Felkészítő: Mácsai Attiláné

Békéscsabai Előre Úszó Klub úszóversenye:

- Mézes Virág Emese 1. osztály
25 m mell ezüst
25 m hát bronz
25 m gyors 5. hely

- Fischer Kinga Krisztina 2. osztály
25 m mell 6. hely
25 m hát 8. hely

Katolikus Iskolák közötti Dugonics András Matematika Versenye
2. forduló kiemelkedő eredményei:

- Krajcsó Réka 8. osztály 20. hely (a több száz tanuló közül)
- Dohányos Máté 6. osztály 7. hely, MEGY A DÖNTŐBE

Öveges József Országos Fizika Verseny
32 jelentkezőből 13-an jutottak a 2. fordulóba, iskolánkból 2 tanuló is a legjobb 13-ban van, Békéscsabáról csak ők ketten jutottak tovább:

- Krajcsó Réka 8. osztály 5. hely
- Domokos Krisztián 8. osztály 7. hely

Bendegúz Nyelvész Verseny - megyei döntőbe jutott:

- Kovács Emese 6. osztály
- Vaszi Tünde 8. osztály
- Krajcsó Réka 8. osztály
- Fekete Fanni 8. osztály

Kalmár László Országos Matematika Verseny
Békés megyei döntő:

- Krajcsó Réka 8. osztály 2. hely
- Dohányos Máté 6. osztály 13. hely
- Filó Krisztina 7. osztály 7. hely
- Magyar Zsanett 5. osztály 7. hely
- Lukács Tímea 5. osztály 8. hely

Felkészítő: Caimacan Mircea

Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye
ORSZÁGOS DÖNTŐ:

- Dohányos Máté 6. osztály 2. hely

Felkészítő: Caimacan Mircea

Aranyecset XXXIX. Városi Gyermekrajz Pályázat díjazottai
Felsős rajzszakkör:

- Vantara Tímea 7. osztály
- Kovács Boglárka 7. osztály

Felkészítő: Ábelovszkiné Gyurján Erika

Alsós rajzszakkör csoportmunka:

- Lischka Csenge 2. osztály
- Kígyósi Viktória 2. osztály
- Nagy Anna Angyalka 2. osztály
- Pálinkás Janka Viola 2. osztály
- Szilágyi Olívia Mercédesz 2. osztály
- Hankó Barbara 3. osztály
- Pap Izabella 4. osztály
- Kreisz Renáta 4. osztály

Felkészítő: Dr. Kocsisné Havasi Katalin

ELŐRE ÚSZÓ KLUB Háziverseny:

- Mézes Virág Emese 1. osztály 50 m hátúszás 3. hely
- Fischer Kinga Krisztina 2. osztály 50 m hátúszás 6. hely

Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny- megyei döntőbe jutottak:

- Vasas Márk 2. osztály matematika, környezetismeret
- Horváth Kevin 3. osztály matematika
- Sáfián Benedek 3. osztály matematika
- Tóth Dominik Márk 5. osztály történelem
- Pálfi Levente 6. osztály angol, természetismeret
- Tóth Alexandra Natália 8. osztály történelem

Városi Keresztrejtvényfejtő Verseny:

- Dóczi Alícia 8. osztály 5. hely
- Sáfián Erik 6. osztály 6. hely
- Goda Bálint 5. osztály 8. hely
- Hergott Edvin 5. osztály 11. hely
- Zubor Máté 8. osztály 13. hely

Felkészítő: Németh Lajosné

Városi Könyvtárhasználati Vetélkedő
iskolánk csapata a LEGFIGYELMESEBB csapat címet kapta:

- Gábos Anna 6. osztály
- Fekete Fanni 8. osztály
- Krajcsó Réka 8. osztály

Felkészítő: Németh Lajosné

Városi Népdaléneklési Verseny:

- Fischer Kinga 2. osztály arany minősítés

Felkészítő: Bódiné Bazsó Tünde

- Zsiga Ella 6. osztály arany minősítés

iskolánk népdalénekes csoportja bronz minősítés

- Földi Dóra 5. osztály
- Kovács Molli 5. osztály
- Szűcs Szimonetta 5. osztály
- Gábos Anna 6. osztály
- Hankó Noémi 6. osztály
- Hollósi Rózsa 6. osztály
- Kovács Emese 6. osztály
- Zsiga Ella 6. osztály

Felkészítő: Szák-Kocsis Péter

Öveges József Fizika Verseny megyei forduló:

- Krajcsó Réka 8. osztály 1. HELY MEGY A DÖNTŐBE

Felkészítő: Caimacan Mircea

Békés megyei Zene és Művészeti Iskolák Trombitaversenye:

- Bálint Benjámin 4. osztály 1. hely

TIT megyei történelemverseny
az 5. forduló után döntőbe jutottak:

- Fekete Gergely 5. osztály
- Földi Dóra Gabriella 5. osztály
- Krajcsó Emese Judit 5. osztály
- Dohányos Máté 6. osztály
- Gábos Anna 6. osztály
- Csatári Réka Eszter 7. osztály
- Filó Krisztina 7. osztály
- Földi Márk Balázs 7. osztály
- Villám Dániel 7. osztály
- Domokos Krisztián 8. osztály

Felkészítő: Braunné Fodor Zsuzsanna

Tudásbajnokság megyei döntő:

- Horváth Kevin    matematika 3. osztály 28. hely
- Sáfián Benedek matematika 3. osztály 30. hely

Felkészítő: Geréd Erzsébet

- Vasas Márk matematika 2. osztály 20. hely és környezetismeret 24. hely
- Tóth Dominik történelem 5. osztály 8. hely
- Pálfi Levente természetismeret 6. osztály 6. hely és angol 4. hely
- Tóth Alexandra történelem 8. osztály 3. hely

TIT megyei történelemverseny döntő eredményei:

- Fekete Gergely 5. osztály 5. hely
- Krajcsó Emese Judit 5. osztály 13. hely
- Földi Dóra Gabriella 5. osztály 14. hely
- Dohányos Máté 6. osztály 3. hely
- Villám Dániel 7. osztály 1. hely
- Földi Márk Balázs 7. osztály 6. hely
- Filó Krisztina 7. osztály 7. hely
- Csatári Réka Eszter 7. osztály 12. hely
- Domokos Krisztián 8. osztály 1. hely

Felkészítő: Braunné Fodor Zsuzsanna

Grosics Akadémia Futballklub Párduc Kupa:
iskolánk csapata 6. hely

- Fekete Gergely 5. osztály
- Hergott Edvin 5. osztály
- Sáfián Erik 5. osztály
- Pavló Ádám 5. osztály
- Bálint József 6. osztály
- Csicsely András 6. osztály
- Dohányos Máté 6. osztály
- Fazekas Péter 6. osztály
- Koczán Krisztián 6. osztály
- Zlovszki Bence 6. osztály

Felkészítő: Puskás György

IV. Városi Angol Verseny:

- Pálfi Levente 6. osztály 1. hely
- Szűcs Patrik 8. osztály 10. hely és szóbeli különdíj

Felkészítő: Puskás György

II. Kalazanci Kupa a Szeged- Csanádi Egyházmegye Sportnap teremfoci versenye:
Iskolánk csapata a III. korcsoportban 1. hely

- Fekete Gergely 5. osztály
- Pavló Ádám 5. osztály
- Sáfián Erik 5. osztály
- Koczán Krisztián 6. osztály
- Dohányos Máté 6. osztály
- Fazekas Péter 6. osztály
- Bálint József 6. osztály
- Zlovszki Bence 6. osztály

Felkészítő: Puskás György

Csabagyöngye Kupa Országos Keresztrejtvényfejtő Verseny

Egyéni verseny:
- Dóczi Alícia 8. osztály 4. hely
- Domokos Krisztián 8. osztály 8. hely
- Gábos Anna 6. osztály 10. hely
- Szferle Veronika 5. osztály 8. hely
- Vasas Márkó 2. osztály 18. hely

Csapatverseny:
- 1. csapat 7. hely (Szferle Vera, Kovács Molli, Gábos Anna, Gábos Attila)
- 2. csapat 1. hely (Dóczi Alícia, Domokos Krisztián, Villám Dániel)

Felkészítő: Németh Lajosné

Play and win Országos Angol Levelező Verseny:

- Laurinyecz Lili 8. osztály 21. hely

Felkészítő: Puskás György

Körös Kupa Sárkányhajó Verseny:
Iskolánk csapata 3. hely

- Krajcsó Réka
- Fekete Fanni
- Vaszi Tünde
- Hajdú Zsanett
- Dóczi Alícia
- Hudák Krisztián
- Keresztesi Roland
- Kovács Zsombor
- Sánta Károly
- Filó Krisztina
- Kovács Boglárka
- Katona Sára
- Kocsis Zoltán
- Vantara Tímea
- Hergott Lilla
- Petrovszki Máté

Kísérő tanár: Németh Lajosné


Szeged- Csanádi Egyházmegye Gelsey Vilmos Pedagógiai Intézet Népdaléneklési Versenye:

- Zsiga Ella Zsófia 6. osztály 3. hely

Felkészítő: Szák-Kocsis Péter