2018. december 12. szerda - Gabriella napja van - holnap Luca, Otília napja lesz.

Kedves Szülők, Gyerekek!

Üdvözöllek titeket ebben az új tanévben!

Mi a DÖKösök azért vagyunk, hogy az iskolai mindennapokat megszínesítsük. Különböző programokat szervezünk a diákok számára.
Az évet a Szüreti mulatsággal kezdjük, ahol rengeteg mókában van részünk. Lovas kocsikázunk, ügyességi feladatokat oldunk meg, a szomjunkat frissen készített musttal oltjuk. Nálunk a papírgyűjtés is egy izgalmas verseny az osztályok között. Decemberben a Karácsonyi koncerten mindenki bemutathatja, hogy miben jó. Különböző hangszereket hallhatunk megszólalni és Betlehemes játékkal készül a 2. osztály. Számunkra nagyon fontos az iskolánk névadója Savio Szent Domonkos, ezért márciusban a 3. osztály bemutatja az ő életét. Gyönyörű előadásokat szoktunk megcsodálni. Az elsősök Csibeavatója egy játékos feladatokkal és meglepetésekkel teli ünnepség. A farsangra az osztályok különböző műsorokkal készülnek, és aki szeretne egyénileg is beöltözhet. A zsűri a legjobbakat oklevéllel jutalmazza. A Családi nap nálunk az egész család számára egy nagyon jó kikapcsolódás, a gyerekek a szülőkkel és a tanárokkal önfeledten játszhatnak, versenyezhetnek. A szülők ebédet főznek nekünk és rengeteg süteménnyel lepnek meg minket.
Sok más érdekes és izgalmas programot is szervezünk, de azt majd az iskolában megtudjátok.
Mi DÖKösök és tanári segítőnk Tünde néni szeretettel várjuk a jövőbeli elsősöket.

Szeretettel:

Dohányos Máté a DÖK elnöke