2018. október 15. hétfő - Teréz napja van - holnap Gál napja lesz.

Kedves Szülők, Tanárok, Gyerekek!

Szeretettel köszöntelek benneteket ebben a tanévben. Remélem, tetszeni fognak az idei programok és jól fogjátok érezni magatokat. Mi, DÖKösök azért vagyunk, hogy élvezetesebbé tegyük az iskolába járást, s színesebbé varázsoljuk a mindennapokat. Ezért találtuk ki a Föld napi akciót, a TESZ-VESZ TAVASZ programot és a papírgyűjtést (ahol a nyertesek mindig valami jutalomban részesülnek). Iskolánk színpadi produkciókkal is készül, mint például a Betlehemes, amit a karácsonyi koncerten lehet megtekinteni, ilyenkor egy vásárt is szervezünk. Emellett van még a Savio-nap, amikor Savio Domonkos életútját adjuk elő. Természetesen ezekre a programokra a szülőket is szeretettel várjuk. Az elsősöket is nagy örömmel fogadjuk, nekik minden évben rendezünk egy Csibeavatót, ahol gondolkodtató feladatok, érdekes akadálypálya és sok-sok nevetés várja őket. Azonban a nagyobbakra is gondolunk, nekik egy diszkót szervezünk a suliban.
Mindemellett a DÖKösök Tünde nénivel együtt a diákokat képviseljük, hiszen nyugodtan fordulhatnak hozzánk bármilyen problémával.

A DÖK elnöke: Filó Krisztina :)