2021. május 8. szombat - Mihály napja van - holnap Gergely napja lesz.


A 2015/2016-os tanév versenyeredményei elérhetőek PDF formátumban ITT!
A 2016/2017-es tanév versenyeredményei elérhetőek PDF formátumban ITT!
A 2017/2018-as tanév versenyeredményei elérhetőek PDF formátumban ITT!
A 2018/2019-es tanév versenyeredményei elérhetőek PDF formátumban ITT!
A 2019/2020-as tanév versenyeredményei elérhetőek PDF formátumban ITT!

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály
Megyei/körzeti írásbeli forduló - 2020. november 13. eredmények:

III. helyezést értek el a 3. osztály csapata:

• Csipai Laura Eszter
• Plavecz Martina
• Szferle Mihály Sándor
• Tóth Bence Adrián

Felkészítő pedagógus: Kovácsné Uhrin Edit


IV. helyezést értek el a 4. osztály csapata:

• Csikós László
• Kvasz Zsombor
• Paucsik Norbert
• Szőke Richárd

Felkészítő pedagógus: Goda Sándorné


III. helyezést értek el az 5. osztály csapata:

• Juhos Zsolt
• Kerepesi Balázs
• Nemes-Szűcs Harald
• Vasas Attila

Felkészítő pedagógus: Caimacan Mircea


IX. helyezést értek el a 6. osztály csapata:

• Fischer Kinga
• Kucsma Gréta
• Sonnenfeld Krisztofer
• Vasas Márk

Felkészítő pedagógus: Caimacan Mircea


IX. helyezést értek el a 7. osztály csapata:

• Hankó Barbara
• Kállai Zsombor
• Sáfián Benedek
• Sztricska Tamás

Felkészítő pedagógus: Caimacan Mircea


II. helyezést értek el a 8. osztály csapata:

• Bálint Benjamin
• Fajzi Dániel
• Kreisz Renáta
• Papp Izabella

Felkészítő pedagógus: Caimacan Mircea

Minden diáknak és felkészítő pedagógusnak gratulálunk!

 

JUDO Országos bajnokság:

Csikós László 4. osztály 1. hely

 

Dugonics András Matematika Verseny - 1. forduló után továbbjutottak:

Vasas Attila 5. osztály
Ferkovics Melissza 6. osztály
Fischer Kinga 6. osztály
Szilágyi Olívia 6. osztály
Vasas Márk 6. osztály
Szendy Norbert 8. osztály
Felkészítő: Caimacan Mircea

 

Bólyai Matematika Csapatverseny - megyei forduló:
3. osztály csapata 3. hely

Csipai Laura
Plavecz Martina
Tóth Bence
Szferle Mihály

Felkészítő: Kovácsné Uhrin Edit

4. osztály csapata 4. hely

Csikós László
Kvasz Zsombor
Paucsik Norbert
Szőke Richárd

Felkészítő: Goda Sándorné

8 osztály csapata 2. hely

Bálint Benjamin
Fajzi Dániel
Szendy Norbert
Vasas András

5. osztály csapata 3. hely

Kerepesi Balázs
Juhos Zsolt
Nemes-Szűcs Harald
Vasas Attila

6. osztály csapata 9. hely

Fischer Kinga
Kucsma Gréta
Sonnenfeld Krisztofer
Vasas Márk

7. osztály csapata 9. hely

Hankó Barbara
Kállai Zsombor
Sáfián Benedek
Sztricska Tamás

Felkészítő: Caimacan Mircea

 

A XV. Országos Gitárverseny elődöntőjében kiemelkedő pontszámot ért el és a döntőbe jutott:

Molnár Abigél 5. osztályos tanuló
Szőke Richárd 4. osztályos tanuló

Felkészítő: Varga Zsolt

 

Dugonics András Matematika Verseny - 2. forduló eredményei:

Vasas Márk 6. osztály 20. hely (343 pont)
Vasas Attila 5. osztály 31. hely (277 pont)

Felkészítő: Caimacan Mircea

 

Öveges József Országos Fizikaverseny - 1. forduló eredményei:

Fajzi Dániel 8. osztály 4. hely
Vasas András 8. osztály 6. hely

Felkészítő: Caimacan Mircea

 

TIT Megyei Történelemverseny- eredmények a 3. forduló után:

Farkas Dóra 5. osztály 4. hely
Várhalmi Molli 5. osztály 1. hely
Vasas Attila 5. osztály 1. hely
Fischer Kinga 6. osztály 1. hely
Vasas Márk 6. osztály 5. hely
Tóth Péter 7. osztály 6. hely
Bálint Benjamin 8. osztály 1. hely
Szendy Norbert 8. osztály 1. hely

Felkészítő: Braunné Fodor Zsuzsanna

 

Harmatcsepp Országos Tanulmányi Versenyen elődöntőbe jutott tanulók:

Olvasás - szövegértés:
Bánfi Liliána 2. osztály
Csikós András 2. osztály
Kovács Bence Péter 2. osztály
Molnár Tamara 2. osztály
Vasas Roland 2. osztály
 
Felkészítő: Dr. Kocsisné Havasi Katalin
 
Beimli Bodza Baba 3. osztály
Plavecz Martina 3. osztály
Tóth Bence Adrián 3. osztály
 
Felkészítő: Drienyovszki Pálné
 
Hittan:
Kovács Bence Péter 2. osztály
Vasas Roland 2. osztály
Miklya Tímea 3. osztály
Szász Bulcsú 3. osztály
Fehér Johanna 4. osztály
Kliment Olivér 4. osztály
Paucsik Norbert 4. osztály
 
Felkészítő: Fülekiné Szpisják Julianna