2024. április 24. szerda - György napja van - holnap Márk napja lesz.

Kedves Szülők!
Kedves Gyerekek!

Amint ígértük, folyamatosan tájékoztatjuk Önöket az új oktatási munkarenddel kapcsolatos tudnivalókról.
Reméljük, hogy az elmúlt két napot is hasznosan töltötte mindenki és sikerült egy jó napirendet kialakítani. Jó lenne, ha a napot mindenki a szokott áhítattal kezdené.
Az Evangélium elérhető a következő linken: https://www.evangelium365.hu/evangelium

Közben mi is dolgoztunk/dolgozunk, és amint jeleztük a honlapunkon (www.saviokatolikusiskola.hu) lesz elérhető a tananyag, amit a pedagógusok készítenek óráról-órára, tantárgyanként.
Ennek elérhetősége:
Honlap főoldal → narancssárga sávban Diákjaink menüpont → DIGITÁLIS TANANYAG → osztály kiválasztása → tantárgy kiválasztása.
A tananyagok feltöltése folyamatban van. Ha már van feltöltve, akkor a link kék színű lesz, ha még nincs akkor fekete. Kérem a türelmet. Figyeljék a felületet, lehet dolgozni. Hetente annyi óra anyagát kapják meg a tanulók, ahány órájuk van abból a tantárgyból. Például 5. osztály matematikából hetente 4 óra anyagát fogja megkapni, ugyanazon a linken.

Szeretnénk a jövő héttől már élő konzultációs lehetőséget is biztosítani a Google Hangouts alkalmazás segítségével. Erről is fogjuk Önöket tájékoztatni.

Az étkezésről annyi tájékoztatást kaptunk, hogy folyamatban van a kidolgozása.
Kérjük Önöket, hogy sok-sok türelemmel, a lehetőségekhez képest nyugodtan, egymásra és magunkra vigyázva, aki teheti otthonában töltse a következő időszakot. Nem tudjuk, hogy meddig

És imádkozzunk! Isten őrizzen meg minket!

Békéscsaba, 2020. március 17.

Caimacan Klára