2024. május 18. szombat - Erik, Alexandra napja van - holnap Ivó, Milán napja lesz.


1.b osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Irodalom

Irodalom

Matematika

Irodalom

Ének

2.

Nyelvan

Nyelvan

Hittan

Nyelv

Matematika

3.

Testnevelés

Testnevelés

Sakk

Hittan

Technika

4.

Matematika

Matematika

Irodalom

Matematika

Nyelv

5.

Ebéd

Ebéd

Ebéd

Ebéd

Ebéd

6.

Ének

Napközi

Rajz

Napközi

Néptánc

7.

Napközi

Napközi

Rajz

Napközi

Napközi

8.

Napközi

Napközi

Napközi

Testnevelés

Napközi

2.b osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Testnevelés

Matematika

Sakk

Matek

Rajz

2.

Matematika

Testnevelés

Matematika

Hittan

Rajz

3.

Irodalom

Irodalom

Hittan

Irodalom

Matematika

4.

Nyelvtan

Nyelvtan

Irodalom

Nyelvtan

Nyelvtan

5.

Ebéd

Ebéd

Ebéd

Ebéd

Ebéd

6.

Ének

Ének

Napközi

Napközi

Technika

7.

Napközi

Napközi

Napközi/Énekkar

Testnevelés

Angol/német

8.

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

Néptánc

3.b osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Irodalom

Nyelvtan/Dig.kult

Hittan

Hittan

Irodalom

2.

Testnevelés

Nyelvtan/Dig.kult

Irodalom

Testnevelés

Környezet

3.

Matematika

Rajz

Nyelvtan

Nyelvtan

Matematika

4.

Matematika

Rajz

Matematika

Matematika

Ének

5.

Ének

Ebéd

Sakk

Ebéd

Angol/Német

6.

Ebéd

Napközi

Ebéd

Technika

Ebéd

7.

Napközi

Napközi

Napközi/Énekkar

Napközi

Néptánc

8.

Napközi

Testnevelés

Napközi

Napközi

Napközi

4.b osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Irodalom

Testnevelés

Irodalom

Testnevelés

Matematika

2.

Környezet

Angol/Német

Nyelvtan

Irodalom

Ének

3.

Matematika

Matematika

Angol/Német

Nyelvtan

Rajz

4.

Nyelvtan

Hittan

Matematika

Matematika

Technika

5.

Testnevelés

Ebéd

Ebéd

Ebéd

Néptánc

6.

Ebéd

Digitális kultúra

Sakk

Napközi

Ebéd

7.

Napközi

Napközi

Napközi/Énekkar

Napközi

Napközi

8.

Ének

Napközi

Napközi

Napközi

Hittan

5.osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Ének

Nyelvtan

Angol/Német

Történelem

Matematika

2.

Matematika

Matematika

Testnevelés

Matematika

Nyelvtan

3.

Történelem

Természetismeret

Matematika

Magyar

O.fő

4.

Irodalom

Angol/Német

Természetismeret

Testnevelés

Technika

5.

Angol/Német

Hittan

Ének

Dig.kult/rajz

Testnevelés

6.

Ebéd

Testnevelés

Ebéd

Dig.kult/rajz

Hittan

7.

Napközi

Napközi

Napközi/Énekkar

Napközi

Napközi

8.

Testnevelés

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

6.osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Természetismeret

Angol/Német

Matematika

Technika

Irodalom

2.

Angol/Német

Irodalom

Angol/Német

Nyelvtan

Ének

3.

Matematika

Matematika

Történelem

Természetismeret

Testnevelés

4.

Testnevelés

Dig.kult/hon.

Testnevelés

Matematika

Történelem

5.

Nyelvtan

Testnevelés

O.fő

Testnevelés

Matematika

6.

Digitális kultúra/hon

Hittan

Rajz

Ebéd

Ebéd

7.

Napközi

Napközi

Napközi/Énekkar

Napközi

Hittan

8.

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

7a.osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Dráma

Biológia

Kémia

Matematika

Ének

2.

Földrajz

Biológia

Matematika

Technika

Történelem

3.

O.fő

Hittan

Testnevelés/

Digitális Kultúra

Angol

Földrajz

4.

Matematika

Testnevelés

Irodalom

Rajz

Fizika

5.

Történelem

Matematika

Angol

Nyelvtan

Hittan

6.

Angol

Nyelvan

Testnevelés/

Digitális Kultúra

Testnevelés

Testnevelés

7.

Testnevelés

Napközi

Napközi/Énakkar

Napközi

Napközi

8.

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

7b.osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Dráma

Biológia

Kémia

Nyelvtan

Ének

2.

Történelem

Biológia

Irodalom

Technika

Földrajz

3.

O.fő

Hittan

Testnevelés/

Digitális Kultúra

Matematika

Történelem

4.

Angol/Német

Testnevelés

Angol/Német

Rajz

Fizika

5.

Földrajz

Nyelvtan

Matematika

Angol/Német

Hittan

6.

Matematika

Matematika

Testnevelés/

Digitális Kultúra

Testnevelés

Testnevelés

7.

Testnevelés

Napközi

Napközi/Énekkar

Napközi

Napközi

8.

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

8.osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

0.

 

 

Tehetséggondozás

Matematika

 

Tehetséggodozás

Magyar

1.

Angol/Német

Matematika

Testnevelés

Digitális Kultúra

Történelem

2.

Ének

Hittan

Kémia

Angol/Német

Testnevelés

3.

Irodalom

Biológia

Kémia

Testnevelés

Nyelvtan

4.

Földrajz

Nyelvtan

Matematika

Irodalom

Hittan

5.

Matematika

Angol/Német

Állampolgár ismeretek

Történelem

Fizika

6.

Testnevelés

Rajz

O.fő

Matematika

Fizika

7.

Napközi

Testnevelés

Napközi/Énekkar

Napközi

Napközi

8.

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi

Napközi