2024. március 29. péntek - Auguszta napja van - holnap Zalán napja lesz.

Az Önök érdekeit figyelembe véve és az iskola zavartalan működése érdekében az étkezés lemondása ebben a tanévben az alábbiak szerint változik:

• Étkezés lemondása csak a gazdasági iroda 20/612-1564-es telefonszámán történhet, melyre reggel 8 órától van lehetőség.
  • Amint eddig is, ha a lemondás az adott napon 9 óráig megtörténik, akkor már másnaptól nincs étkezése a tanulónak.
  • Elfordulhat, hogy Önök csak délután érik el a gyermekorvost, vagy csupán egy nappal későbbi időponttól tudják lemondani az étkezést, de kérjük, ezt feltétlenül mielőbb jelezzék!!!  Hiányzást minden esetben kérjük jelezni az osztályfőnöknek is.
  • A 2 napot meghaladó étkezési lemondás nélküli hiányzást követően a tanuló ételrendelése az intézmény részéről automatikusan megszűnik. Újbóli ételrendelés csak abban az esetben történik, amennyiben a szülő telefonon egyértelműen tájékoztatja a gazdasági irodát - megelőző nap 9.00 óráig – hogy gyermeke meggyógyult, visszatér az iskolába, ezért másnaptól kérik számára az étkezést. Amennyiben a szülő ezt elmulasztja, a gyermek aznapi étkeztetését nem tudjuk biztosítani!
  • Ez minden tanulóra vonatkozik, függetlenül az étkezés fajtájától, vagy a kedvezmények igénybevételétől.