2024. április 19. péntek - Emma napja van - holnap Tivadar napja lesz.

Kedves Gyerekek!

2020 – a történelembe már beírta magát.
Vajon mire fogtok emlékezni felnőttként? Mit fogtok mesélni unokáitoknak erről az évről?
Nem jártunk iskolába, nem mehettünk bármikor a boltba, nem utazhattunk, maszkot viseltünk, nem volt mise a templomainkban, nem találkozhattunk a barátainkkal, a nagyszüleinkkel……Biztosan lesz mit mesélni.

Mi, a Savio nevelőtestülete szeretnénk, ha a 2020-as évben sem maradna el a Gyermeknap. Szeretnénk, ha ebben a kissé furcsa időszakban is sikerülne ezt a napot ünneppé varázsolni számotokra.
Tőlünk azt kapjátok ajándékba, hogy már péntekre sem kaptok tanulni valót. Lesz egy hosszú hétvégétek (Vasárnap Pünkösd, hétfő is ünnep)
Töltsétek ezt a hétvégét vidáman a szüleitekkel, a testvéreitekkel együtt, játékkal, szórakozással!

Remélem, hogy május 30-ig mindenki megkapja azt az ajándékot, amit a Savio Diákönkormányzat küldött számotokra.
Én a magam és a többi tanító néni, tanár néni, tanár bácsi és az iskola minden dolgozója nevében kívánok nektek boldog, derűs Gyermeknapot! Isten éltessen Benneteket (kattintsatok az alábbi képre)!

És ne feledjétek: „Légy vidám, tedd a jót a verebek, pedig hadd csiripeljenek!

Szeretettel: Klári néni

Nelkuletek ures az iskolank VIDEO 2020