2024. május 4. szombat - Mónika, Flórián napja van - holnap Györgyi napja lesz.

Lelkesito szuoi klub 000

A tegnapi napon iskolánkban megvalósult az első lelkesítŐ szülői klub. A résztvevők megismerhették a Boldog szülők – Boldog családok programot, mely a szülőket foglalkoztató témákban előadók, vendégek, szakemberek meghívásával a későbbiekben rendszeres alkalmakká válnak. Újdonságnak számító kezdeményezések is szóba kerültek, mint pl. a nyári zarándoktáborok szervezése.

A rendezvény lelki vezetője Szigeti Antal atya volt, aki lelkesítŐ Örömhírt osztott meg a hallgatósággal. Nagy érdeklődéssel figyeltük bölcs és csendes szavait Jézusról, fiatalos szemléletét és meglátásait a családi életről. Egy pár perces videó megnézésében elcsendesedtünk és a Hangra fókuszáltuk érzékeinket.
A szülői klubot ima és szeretetvendégség zárta, melyet a felvigyázott gyerekeinkkel közösen fogyasztottunk el. A kellemes kötetlen beszélgetést élmény megosztókörrel fejeztük be.

Köszönünk mindennemű támogatást és jelenlétet, mely az eredményesnek jellemzett első lelkesítŐ klub foglalkozás megvalósításához hozzájárult!

Érdekesség: a résztvevők száma megegyezett Jézus tanítványainak számával.

Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket és az érdeklődőket a következő klubnapunkra, mely 2024. május 2-án kerül megrendezésre!

Témája: Bizalom-Tisztelet, lelkesítŐ - Üdvösség