2024. október 26. szombat - Dömötör napja van - holnap Szabina napja lesz.

Jozsi bacsi 1Jozsi bacsi 2Jozsi bacsi 3

Nagy szeretettel gratulálunk iskolánk nyugalmazott történelemtanárának, Dr. Jároli Józsefnek, aki a közelmúltban vehette át aranydiplomáját. A jeles esemény kapcsán 2024. október 17-én a Csabagyöngye Kulturális Központban ünnepélyes keretek között köszöntötte őt Szarvas Péter polgármester úr. Az 50 évvel korábban megszerezett diplomával rendelkező Józsi bácsi nem csak az oktató-nevelő munka területén végzett nálunk kiemelkedő teljesítményt, hanem – nagy örömünkre - a mai napig részt vesz az iskolánk életében. Gondozza a kápolnánkban lévő Oltáriszentséget, szeretettel szolgál az iskolamiséken, és az ünnepi évkönyvünk szerkesztésében is oroszlánrészt vállalt. Megköszönve munkáját, és egyben becsülésünket kifejezve szívből gratulálunk neki!

BEOL cikk link ITT.