2024. május 3. péntek - Tímea, Irma napja van - holnap Mónika, Flórián napja lesz.

Iskolai gyermeknap 2023 06 15Iskolai gyermeknap 2023 06 15 000

Június 15-én rendeztük meg az iskolai gyermeknapot. A gyermekek nyolc állomáson játszhattak, szórakozhattak tanítóik, tanáraik vezetésével. Kati nénivel és Erika nénivel bőrkarkötőt, Ági nénivel és Erika nénivel pedig nyakbavalót készíthettek, Emese nénivel táncoltak, Zsuzsi nénivel és Edit nénivel fejtörőket oldottak meg, Anna nénivel és Péter bácsival társasjátékoztak és rejtvényeket fejtettek meg, Klári nénivel és Marcsi nénivel szókeresőket és más feladványokat, Erika nénivel és Enikő nénivel mozgásos játékokon vettek részt, Jani bácsival pedig labdajátékokat játszottak. A tartalmas programokon kívül jégkrémmel és lufival kedveskedtünk a gyermekeknek. Délután külön meglepetésként ellátogatott hozzánk az iskolarendőr, aki KRESZ-parkot készített a gyerekeknek a focipályán, valamint a rendőrautóba is be lehetett ülni. Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát.