2024. április 25. csütörtök - Márk napja van - holnap Ervin napja lesz.

Tisztelt Szülők!
Kedves Gyerekek!

Ahogy a múlt héten megígértük, mostantól kezdve szeretnénk lehetőséget biztosítani online konzultációkra. Ehhez készítettünk órarend táblázatokat és digitális tantermeket, melyeket a következőképpen lehet elérni:
Honlap főoldal → narancssárga sávban Diákjaink menüpont → DIGITÁLIS TANANYAG → OSZTÁLY kiválasztása → DIGITÁLIS TANTEREM → időpont/tanár kiválasztása (táblázatban).
Az egér mutatóját a megfelelő név fölé kell húzni és tartani, amíg megjelenik egy kattintható link, mely a kiválasztott digitális tanterembe visz. Itt a képernyő közepén megjelenik egy fehér párbeszédablak, amely alján található egy szövegbeviteli mező (Your name - felirattal), ahová kérünk mindenkit, hogy a saját nevét írja be, majd legalul az AUDIO AND VIDEO - gombra kattintva jelentkezzen be.

Békéscsaba, 2020. március 23.

Caimacan Klára