2020. október 29. csütörtök - Nárcisz napja van - holnap Alfonz napja lesz.

NEK banner altalanos negyzetes 300x250px ROL

SAVIO Tehetsegpont

okoiskola logo

hatartalanul logo 300px

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLTisztelt Szülők!
Kedves Gyerekek!

Ahogy a múlt héten megígértük, mostantól kezdve szeretnénk lehetőséget biztosítani online konzultációkra. Ehhez készítettünk órarend táblázatokat és digitális tantermeket, melyeket a következőképpen lehet elérni:
Honlap főoldal → narancssárga sávban Diákjaink menüpont → DIGITÁLIS TANANYAG → OSZTÁLY kiválasztása → DIGITÁLIS TANTEREM → időpont/tanár kiválasztása (táblázatban).
Az egér mutatóját a megfelelő név fölé kell húzni és tartani, amíg megjelenik egy kattintható link, mely a kiválasztott digitális tanterembe visz. Itt a képernyő közepén megjelenik egy fehér párbeszédablak, amely alján található egy szövegbeviteli mező (Your name - felirattal), ahová kérünk mindenkit, hogy a saját nevét írja be, majd legalul az AUDIO AND VIDEO - gombra kattintva jelentkezzen be.

Békéscsaba, 2020. március 23.

Caimacan Klára
igazgató