2024. július 16. kedd - Valter napja van - holnap Endre, Elek napja lesz.

2024. július 10. 9:00-13:00 óra
2024. augusztus 7. 9:00-13:00 óra

2024. augusztus 27. kedd 14:00 és 18:00 óra között
2024. augusztus 28. szerda 8:00 és 10:00 óra között

Zanka Erzsebet tabor 20240708

Az elmúlt napokban iskolánk 5. osztálya Zánkán, az Erzsébet-táborban táborozott. A vízparti élmények mellett számos érdekes foglalkozáson is részt vehetett a csoport. A gyerekeknek lehetőségük volt gokartozni, kézműveskedni, középkori sorversenyen küzdeni, szivacskard csatát játszani. A „Hősök napja” rendezvény keretein belül számos lehetőségük volt a mentők, tűzoltók, rendőrök, a büntetésvégrehatjás, katasztrófavédelem eszközeit, járműit megnézni, kipróbálni, szimulátorokon játszani. A tudomány napján érdekes fizikai és kémiai kísérleteket tekinthettek meg. A gyerekeknek felejthetetlen élményekben volt részük, és egy nagyon tartalmas hetet zártunk a híres „Táborzáró ceremónián”. A csoportot Ancsinné Francziszky Klára és Alekszáné Lipták Éva kísérte el.

Buszos fenykep Erdely Hatartalanul 2024 06 150dpi

2024. június 3-7-ig iskolánk 7. osztályosai Határtalanul! tanulmányi kiránduláson vettek részt Erdélyben Ancsinné Klári néni, Gyurján Erika néni és Vasasné Zsuzsi néni kíséretében. A kirándulás csodálatosan sikerült, rengeteg élménnyel tértünk haza. Nagyvárad, Torockó, Torda, Kőrispatak, Korond, Parajd, Marosfő, Madarasi Hargita, Csíksomlyó, Fehéregyháza.... megannyi emlék, melyekre még jó sokáig emlékezni fogunk.
„Megvalósult a Magyar Kormány támogatásával.”

További képes beszámoló és útinapló megtekinthető lesz hamarosan!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

SAVIO Plakat lelkesitO 2

Beiratkozas 2024 25 tanevre plakat

Szuloi forum a Savioban 2024 04 25

Lelkesito szuoi klub 000

A tegnapi napon iskolánkban megvalósult az első lelkesítŐ szülői klub. A résztvevők megismerhették a Boldog szülők – Boldog családok programot, mely a szülőket foglalkoztató témákban előadók, vendégek, szakemberek meghívásával a későbbiekben rendszeres alkalmakká válnak. Újdonságnak számító kezdeményezések is szóba kerültek, mint pl. a nyári zarándoktáborok szervezése.

A rendezvény lelki vezetője Szigeti Antal atya volt, aki lelkesítŐ Örömhírt osztott meg a hallgatósággal. Nagy érdeklődéssel figyeltük bölcs és csendes szavait Jézusról, fiatalos szemléletét és meglátásait a családi életről. Egy pár perces videó megnézésében elcsendesedtünk és a Hangra fókuszáltuk érzékeinket.
A szülői klubot ima és szeretetvendégség zárta, melyet a felvigyázott gyerekeinkkel közösen fogyasztottunk el. A kellemes kötetlen beszélgetést élmény megosztókörrel fejeztük be.

Köszönünk mindennemű támogatást és jelenlétet, mely az eredményesnek jellemzett első lelkesítŐ klub foglalkozás megvalósításához hozzájárult!

Érdekesség: a résztvevők száma megegyezett Jézus tanítványainak számával.

Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket és az érdeklődőket a következő klubnapunkra, mely 2024. május 2-án kerül megrendezésre!

Témája: Bizalom-Tisztelet, lelkesítŐ - Üdvösség

Szuloi forum a Savioban 2024 03 21

Nagybojti lelkinap 20240218 1

Pénteken nagyböjti lelkinapot tartottunk iskolánkban, melynek témája az Imádság Éve volt. Az első órában megemlékeztünk névadónkról, Savio Szent Domonkosról. A Szülői Munkaközösség minden osztálynak játékokat adományozott, amit örömmel vettek birtokba a tanulók. Ezt követően a témához kapcsolódó gondolatok mentén vezettek tevékenységeket az osztályfőnökök. A napot közös keresztúttal és szentmisével zártuk.