2024. április 27. szombat - Zita napja van - holnap Valéria napja lesz.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az MVM Démász Áramhálózati Kft. 2022. november 16-án, szerdán Békéscsaba bizonyos részein előre tervezett munkálatot fog végezni, mely időszakban a villamosenergia-szolgáltatás szünetelni fog. Ez az iskolánkat is érinti.
Mivel ezen a napon reggel 7.30-tól 16.30-ig ismételten nem lesz áram az intézményben, ezért nem csak sötét lesz a tantermekben, hanem a keringtető szivattyúk leállása miatt fűtés sem.
Ezen nehezítő körülmények miatt az első 3 tanóra lesz csak megtartva, ezt követően a tanulók 11 órakor hazamennek. Felügyelet és étkeztetés sem lesz. Mindenkinek tízórait kell hoznia magával.
Az iskolabusz a szokásos reggeli időpontban, és a tanítási órák után is biztosítja az arra jogosult tanulók szállítását.

Békéscsaba, 2022. november 08.

Szíves megértésüket megköszönve:

Bódiné Bazsó Tünde Ilona