2024. március 28. csütörtök - Gedeon, Johanna napja van - holnap Auguszta napja lesz.

Rajzpalyazat 2022 11 kep1
Több képért kattints a képre vagy IDE!

November 18-án, pénteken iskolánk 3 tanulója részt vett Szegeden a Szent Imre Alkotó- és Rajzpályázat díjátadó ünnepségén.
Az 1-2. osztályosok között Békészki Koppány, a 3-4. osztályosok kategóriájában Botos Zsanett Zsuzsanna (mindketten a kamuti iskolánk tanulói), az 5-6. osztályosok között pedig Koczán Krisztina (Békéscsaba) értek el kiemelkedő helyezést. Mindannyian saját kategóriájuk legjobbjaként az 1. helyet érdemelték ki pályaművükkel. Felkészítő pedagógusok: Gregus Anita (Kamut) és Gyurján Erika (Békéscsaba). Ugyanezen a napon Kotri Áron iskolánk 8. osztályos tanulóját az a nagy megtiszteltetés érte, hogy játékával megszólaltathatta a Szegedi Dómban Magyarország jelenleg legnagyobb működő orgonáját.

Gratulálunk tehetséges tanítványainknak!