2023. március 30. csütörtök - Zalán napja van - holnap Árpád napja lesz.

Interreg hirdetes ROHU OPT

SAVIO Tehetsegpont

hatartalanul logo 300px

okoiskola logo

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLSzarnyalj vetelkedo 20221123 04

Több képért kattints a képre vagy IDE!

2022. november 23-án egy izgalmas esemény helyszíne volt az orosházi Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda. Az intézményben rendezték meg a Szárnyalj! tehetségnapot, ahol négy kategóriában tehették próbára ügyességüket és rátermettségüket a Szeged-Csanádi Egyházmegyéhez tartozó általános iskolák diákjai: logika, rajz, vers, mozgás. Iskolánk tanulói logika és mozgás kategóriákban indultak.
A logikai, gondolkodós feladatok során 3 fős csapatokban mutathatták meg ügyességüket. A mozgás kategóriában indulók a sportcsarnokban maradtak, ahol akadályversenyen vettek részt 10 fős csapatokban.
Tanulóink mindkét kategóriában nagyon jól szerepeltek. Logikából az ötödikes, Savio Csibéi csapatunk kimagasló, 1. helyezést ért el. Csapattagok: Laurinyecz Letti, Omiljak Barnabás, Paucsik Tamás. Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Ancsinné Francziszky Klára
ötödikes osztályfőnök