2024. május 1. szerda - MUNKA ÜNN.,Fülöp, Jakab napja van - holnap Zsigmond napja lesz.

Anyak Napi hangverseny 20230416 00

Május 5-én a családi nap keretében tartottuk meg évadzáró anyák napi hangversenyünket a Savio Gitáregyüttes valamint iskolánk énekkara közreműködésével. A koncerten elsőként a gitáregyüttes szerepelt három műsorszámmal. Az együttes tagjai: Medovarszki János tanár úr, Molnár Abigél, Paucsik Norbert, Szőke Richárd és Tóth Dominik. A gitáregyüttes felkészítő tanára: Varga Zsolt tanár úr.

A műsor második részében iskolánk énekkara szerepelt Sulyok Gizella híres zeneszerzők műveire írt versadaptációival. A műsorban szólót énekelt: Molnár Tamara, Laurinyecz Letti, Szász Mária, Molnár Abigél, Fehér Eszter, Nagy Larissza és Földi Karolina. Az énekkart a tanári zenekar kísérte, melynek tagjai:

• Fábiánné Laczó Mária tanárnő – zongora
  • Hamza Lenke tanárnő – nagybőgő
  • Lázár Emese tanárnő – gitár
  • Medovarszki János tanár úr – gitár
  • Szák Kocsis Péter tanár úr – hegedű
  • Vasas Attiláné tanárnő – hegedű

A gyermekkórus felkészítői: Braunné Fodor Zsuzsanna tanárnő és Szák Kocsis Péter tanár úr.

A műsorban Laczkó Patrik konferált, valamint Petőfi Sándor Füstbement terv című versével köszöntötte az édesanyákat.