2024. május 18. szombat - Erik, Alexandra napja van - holnap Ivó, Milán napja lesz.

Interreg hirdetes ROHU OPT

SAVIO Tehetsegpont

BANNER Hatartalanul Bethlen Gabor Alapk Megvalosult

okoiskola logo

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLAnyak Napi hangverseny 20230416 00

GALÉRIA

Május 5-én a családi nap keretében tartottuk meg évadzáró anyák napi hangversenyünket a Savio Gitáregyüttes valamint iskolánk énekkara közreműködésével. A koncerten elsőként a gitáregyüttes szerepelt három műsorszámmal. Az együttes tagjai: Medovarszki János tanár úr, Molnár Abigél, Paucsik Norbert, Szőke Richárd és Tóth Dominik. A gitáregyüttes felkészítő tanára: Varga Zsolt tanár úr.

A műsor második részében iskolánk énekkara szerepelt Sulyok Gizella híres zeneszerzők műveire írt versadaptációival. A műsorban szólót énekelt: Molnár Tamara, Laurinyecz Letti, Szász Mária, Molnár Abigél, Fehér Eszter, Nagy Larissza és Földi Karolina. Az énekkart a tanári zenekar kísérte, melynek tagjai:

  • Fábiánné Laczó Mária tanárnő – zongora
  • Hamza Lenke tanárnő – nagybőgő
  • Lázár Emese tanárnő – gitár
  • Medovarszki János tanár úr – gitár
  • Szák Kocsis Péter tanár úr – hegedű
  • Vasas Attiláné tanárnő – hegedű

A gyermekkórus felkészítői: Braunné Fodor Zsuzsanna tanárnő és Szák Kocsis Péter tanár úr.

A műsorban Laczkó Patrik konferált, valamint Petőfi Sándor Füstbement terv című versével köszöntötte az édesanyákat.