2023. december 2. szombat - Melinda, Vivien napja van - holnap Ferenc, Olívia napja lesz.

Interreg hirdetes ROHU OPT

SAVIO Tehetsegpont

BANNER Hatartalanul Bethlen Gabor Alapk Megvalosult

okoiskola logo

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLCsanadapacai korus vendegszereplese 20230427 00

GALÉRIA

Iskolánkban 2023.május 16-án vendégszerepelt a csanádapácai Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda kórusa. Az énekkar lelkesen adta elő W.A. Mozart: Pajtás örvendj c. dalát, Még azt mondják nem illik..., Ég a város, ég a ház is... c. kánonokat, The Tokens: The Lion sleeps tonight -ot, Selmeczi György: Millenniumi ódájának részletét és egy mutogatós karizmatikus dalt.
Gitáros gyermekek kísérték őket, akik egy éve játszanak ezen a hangszeren. Köszönöm az énekkar nevében a sok tapsot, a szívélyes vendégfogadást, a barátkozásban eltöltött délutánt és a sok kedves, mosolygós gyermekarcot!

Lázár Emese