2024. június 20. csütörtök - Rafael napja van - holnap Alajos, Leila napja lesz.

Interreg hirdetes ROHU OPT

SAVIO Tehetsegpont

BANNER Hatartalanul Bethlen Gabor Alapk Megvalosult

okoiskola logo

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLElsoaldozas 2023 05 00

GALÉRIA

A békéscsabai Páduai Szent Antal-társszékesegyházban a mai napon 43 gyermek járult először az Oltáriszentség elé. Az elsőáldozás fontos állomás a fiatalok életében, hiszen először találkoznak az Eucharisztiában jelen lévő Jézussal. A hét szentségből kettőt is megkaptak ezen a hétvégén a gyerekek, hiszen az elsőáldozás előtt először vettek részt szentgyónáson is. Iskolánkból a Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskolából 19-en elsőáldoztak. Kívánom mindannyiuknak, hogy maradjanak meg azon az úton, amit elkezdtek és a szentségi Jézussal maradjon meg továbbra is a kapcsolatuk!

Lázár Emese