2024. július 14. vasárnap - Őrs, Stella napja van - holnap Henrik, Roland napja lesz.

Interreg hirdetes ROHU OPT

SAVIO Tehetsegpont

BANNER Hatartalanul Bethlen Gabor Alapk Megvalosult

okoiskola logo

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLDrama szakkor idei meseeloadasa 2023 06 12

GALÉRIA

Hagyományainkhoz híven ismét megrendezésre került iskolánkban a dráma szakkör idei meseelőadása, melyen Az angyalbárányok c. népmesét dolgozták fel a gyerekek. A tanév során sok-sok mozgásos játék, dal és mondókázás közben készültek erre a napra, amikor ismét megmutathatták szüleiknek és a kedves vendégeknek, hogy milyen sokat fejlődtek szeptember óta. A sikeres előadást egy tortával ünnepelte a kis társulat.

Gratulálunk nekik!

Felkészítő tanáruk: Vasas Attiláné

Jövőre is szeretettel várjuk az érdeklődőket!