2024. június 20. csütörtök - Rafael napja van - holnap Alajos, Leila napja lesz.

Interreg hirdetes ROHU OPT

SAVIO Tehetsegpont

BANNER Hatartalanul Bethlen Gabor Alapk Megvalosult

okoiskola logo

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLIskolai gyermeknap 2023 06 15Iskolai gyermeknap 2023 06 15 000

GALÉRIA

Június 15-én rendeztük meg az iskolai gyermeknapot. A gyermekek nyolc állomáson játszhattak, szórakozhattak tanítóik, tanáraik vezetésével. Kati nénivel és Erika nénivel bőrkarkötőt, Ági nénivel és Erika nénivel pedig nyakbavalót készíthettek, Emese nénivel táncoltak, Zsuzsi nénivel és Edit nénivel fejtörőket oldottak meg, Anna nénivel és Péter bácsival társasjátékoztak és rejtvényeket fejtettek meg, Klári nénivel és Marcsi nénivel szókeresőket és más feladványokat, Erika nénivel és Enikő nénivel mozgásos játékokon vettek részt, Jani bácsival pedig labdajátékokat játszottak. A tartalmas programokon kívül jégkrémmel és lufival kedveskedtünk a gyermekeknek. Délután külön meglepetésként ellátogatott hozzánk az iskolarendőr, aki KRESZ-parkot készített a gyerekeknek a focipályán, valamint a rendőrautóba is be lehetett ülni. Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát.