2024. július 14. vasárnap - Őrs, Stella napja van - holnap Henrik, Roland napja lesz.

Interreg hirdetes ROHU OPT

SAVIO Tehetsegpont

BANNER Hatartalanul Bethlen Gabor Alapk Megvalosult

okoiskola logo

SAVIO HIRDETES 300x300px Ado 1sz ROL

SAVIO HIRDETES 300x200px 112 es europai segelyhivo ROLPetofi busz 2023 09 27

GALÉRIA

2023. szeptember 26-28-ig Békéscsabán „vendégeskedik” a Petőfi-busz, mely új megközelítésben ismerteti a diákokkal Petőfi Sándor életművét. A járműben a költő versei, útirajzai és személyes tárgyai is előkerülnek. Iskolánkból az 5. és 6. osztály látogatta meg ezt a különleges vándorkiállítást. A diákok nagy érdeklődéssel vették birtokukba a buszt, ahol kukucskálók, fiókok és rejtett szekrények segítségével szereztek újabb és újabb információkat a 200 éve született költőről.

Ancsinné Francziszky Klára
magyar nyelv és irodalom szakos tanár