2024. július 16. kedd - Valter napja van - holnap Endre, Elek napja lesz.

Zanka Erzsebet tabor 20240708

Az elmúlt napokban iskolánk 5. osztálya Zánkán, az Erzsébet-táborban táborozott. A vízparti élmények mellett számos érdekes foglalkozáson is részt vehetett a csoport. A gyerekeknek lehetőségük volt gokartozni, kézműveskedni, középkori sorversenyen küzdeni, szivacskard csatát játszani. A „Hősök napja” rendezvény keretein belül számos lehetőségük volt a mentők, tűzoltók, rendőrök, a büntetésvégrehatjás, katasztrófavédelem eszközeit, járműit megnézni, kipróbálni, szimulátorokon játszani. A tudomány napján érdekes fizikai és kémiai kísérleteket tekinthettek meg. A gyerekeknek felejthetetlen élményekben volt részük, és egy nagyon tartalmas hetet zártunk a híres „Táborzáró ceremónián”. A csoportot Ancsinné Francziszky Klára és Alekszáné Lipták Éva kísérte el.