2024. április 27. szombat - Zita napja van - holnap Valéria napja lesz.

Tisztelt Szülők!
Kedves Diákok!

A tegnapi nap folyamán tájékoztattam Önöket, Benneteket, hogy a koronavírus elleni védekezés érdekében új formában, tantermen kívüli digitális munkarendben fogunk tanítani/tanulni.
A Kormány 1102/2020. (III. 14.) Kormányhatározatával rendelkezett az új munkarend bevezetéséről.
Az új munkarend értelmében a diákoknak tilos az iskolák látogatása.
Azon dolgozunk, hogy tanulóink az új munkarend szerint is megfelelő oktatásban részesüljenek. Biztosítani fogjuk a tananyag, a feladatok elérhetőségét.
Ez egy teljesen új helyzet, szükség lesz az együttműködésre, a türelemre, a fegyelmezettségre.
Az iskolában maradt szükséges taneszközök, tankönyvek hazavitelére 2020. március 16-án, hétfőn 14 órától 18 óráig van lehetőség, betartva a szükséges előírásokat.
Az új munkarend nem szünetet jelent, hanem iskolán, tantermen kívüli tanulást, tehát a tanulók, otthon, számítógép segítségével kell, hogy tanuljanak.
Felhívjuk a figyelmet, hogy a diákoknak a tanulmányi követelményeket teljesítenie kell!
A kapott hivatalos információk, utasítások alapján mi is folyamatosan fogjuk Önöket tájékoztatni.
Kérem, hogy figyeljék a honlapunkat.

Békéscsaba, 2020. 03. 15.

Caimacan Klára