2024. május 5. vasárnap - Györgyi napja van - holnap Ivett, Frida napja lesz.

Kedves Szülők és Gyerekek!

Örömmel tudatjuk az érdeklődők számára, hogy idén is lesz iskolai nyári tábor.
A tábor neve: TEREMTETT VILÁGUNK
A tábor célja: Közelebb hozni a gyermekeket a természethez, rámutatni a teremtett világ szépségeire, felhívni figyelmüket a természetvédelemre, fenntarthatóságra.

Időpontja: 2020. június 22–26.
Napi felügyelet: 7.00–16.30 óráig

Várható programok:
- iskolán belül: társasjátékozás, vetélkedők, foglalkozások, sportjátékok, szabadjáték, aszfaltrajzverseny, vízipisztolycsata
- iskolán kívül: fagyizás, strandolás, játszótér, Haluskatanya, Poroszlói Ökocentrum, állatkert vagy vadaspark, egyéb kisebb kirándulások

A résztvevő diákok háromszori étkezésben részesülnek, amiért nem kell fizetni.
Jelentkezni 2020. 06. 12-ig, péntek 12 óráig lehet, a részvételi díj (5000 Ft) befizetésével. Kérjük, az összeget (mely a poroszlói kirándulást fedezi) tegyék bele egy borítékba (használt is lehet), írják rá a borítékra a gyermek nevét és osztályát és adják le a portán vagy a titkárságon.
A programok végleges összeállítása a jelentkezők számától és egyéb külső tényezőktől is függ, de még a táborozás előtt megkapja minden jelentkező.
Azokat is várjuk szeretettel, akik már jelentkeztek az iskolai felügyeletre.

Üdvözlettel: Godáné Irma tanító

Békéscsaba, 2020. 06. 09.