2024. május 18. szombat - Erik, Alexandra napja van - holnap Ivó, Milán napja lesz.

Szarnyalj vetelkedo 20221123 04

Több képért kattints a képre vagy IDE!

2022. november 23-án egy izgalmas esemény helyszíne volt az orosházi Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda. Az intézményben rendezték meg a Szárnyalj! tehetségnapot, ahol négy kategóriában tehették próbára ügyességüket és rátermettségüket a Szeged-Csanádi Egyházmegyéhez tartozó általános iskolák diákjai: logika, rajz, vers, mozgás. Iskolánk tanulói logika és mozgás kategóriákban indultak.
A logikai, gondolkodós feladatok során 3 fős csapatokban mutathatták meg ügyességüket. A mozgás kategóriában indulók a sportcsarnokban maradtak, ahol akadályversenyen vettek részt 10 fős csapatokban.
Tanulóink mindkét kategóriában nagyon jól szerepeltek. Logikából az ötödikes, Savio Csibéi csapatunk kimagasló, 1. helyezést ért el. Csapattagok: Laurinyecz Letti, Omiljak Barnabás, Paucsik Tamás. Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Ancsinné Francziszky Klára
ötödikes osztályfőnök