2024. május 18. szombat - Erik, Alexandra napja van - holnap Ivó, Milán napja lesz.

Sokszinu Petofi szavalov alsos 20230330 01

2023. március 30-án és 31-én került megrendezésre Szegeden a SZEGEPI szervezésében a „Sokszínű” Petőfi szavalóverseny - Petőfi Sándor születésének 200. évfordulója alkalmából.
Szeged-Csanád egyházmegye számos katolikus iskolájából igen nagy létszámmal jelentkeztek a diákok és felkészítő pedagógusaik a versenyre.
Az első napon az alsó tagozatos gyerekek mérhették össze tudásukat, rátermettségüket, előadásmódjukat 2 korcsoportban.

A Savio Iskolát 4 tanuló képviselte:

• 1-2.-os korcsoportban: Balogh Amira és Horváth Zalán – felkészítőjük: Goda Sándorné Irmi néni
• 3-4.-es korcsoportban: Csikós András és Polner Milán – felkészítőjük: Dr. Kocsisné Havasi Kati néni

Mindegyik diákunk remekül helytállt, öregbítve iskolánk hírnevét.
A második osztályos Horváth Zalán pedig egészen kiválóan szerepelt, mert II. helyezett lett ezen a nívós versenyen.

Mindannyiójukra büszkék vagyunk!