2024. május 7. kedd - Gizella napja van - holnap Mihály napja lesz.

Fischerné Bene Krisztina vagyok, a leendő első osztály osztályfőnöke. Alsós tanítónőként a rám bízott gyermekek színvonalas oktatására törekszem, hogy ezáltal biztos alapokra építhessék majd tudásukat.  A gyorsasággal szemben az alaposságot részesítem előnyben.  Célom minden tanulóból kihozni a tőle várható legjobb tudást, úgy, hogy közben kiegyensúlyozott, boldog gyermek maradjon. Fontos számomra a helyes értékrend kialakítása, a másokra való odafigyelés, társaink meghallgatása, elfogadása, segítése. Lényegesnek tartom, hogy a gyermek a közösség nélkülözhetetlen tagja lehessen, és ezt éreztessük is vele. Biztonságot nyújtó, nyugodt, támogató környezetben lehet csak elvárni a gyermektől tudása és személyisége optimális fejlődését.

A nevem Braunné Fodor Zsuzsanna, tanító néni vagyok és történelemtanár. 1994 óta, vagyis az újra alapításától kezdve dolgozom a katolikus iskolában. Alsó tagozaton szinte minden tantárgyat tanítottam már, de számomra a legkedvesebb az olvasás és írás, ebben rendelkezem a legtöbb tapasztalattal. A leendő elsősöket Meixner Ildikó dyslexia prevenciós módszerével fogom megtanítani olvasni és írni. Szenvedélyem a történelem, tudásomat lelkesedéssel adom át az órákon felsős tanítványaimnak. Nagy gondot fordítok a nevelésre, mert szerintem ez a tanítás alapja. Az egyensúlyra törekszem: következetes vagyok, de tanítványaim érzik, hogy szeretem őket. Alaptermészetem a vidámság, örömmel, elkötelezetten dolgozom.